Samozatrudnienie w UK

W Wielkiej Brytanii urzędy lubią, jeśli ludzie sami sobie tworzą miejsca pracy. Płacą podatki, składki i co ważne są samodzielni, dlatego wiele osób właśnie w ten sposób postępuje. Polacy również zakładają w UK firmy. Dlaczego?

Przede wszystkim, dlatego że opłaty nie są tam tak bardzo wysokie jak w Polsce. Jak to możliwe? Wielu osobom wydaje się to niemożliwe, bo przecież funt jest bardzo drogi i opłaty powinny być pięć razy większe, a tak naprawdę są dziesięć razy mniejsze. Jak widać państwo może zadbać o to żeby obywatel chciał na siebie pracować? W Polsce niestety obywatel ma płacić podatki i składki, a jeśli mu coś jeszcze zostanie to może sobie za to żyć. W UK jest inaczej, dlatego jeśli chcemy poczuć wolny rynek i swobodę to warto byłoby tam założyć swoją firmę. Wystarczy, że na miejscu znajdziemy księgowego, który będzie prowadził nasze sprawy urzędowe. Wtedy my skupiamy się na zarabianiu pieniędzy i zdobywaniu nowych klientów. Wiemy, że to jest dokładnie to, na czym się znamy, a specjalista od księgowości niech zajmie się swoimi sprawami. My wszystkim zajmować się nie możemy, a często właśnie się tak robi. Zamartwimy się pismem z urzędu, a rozwiązanie naszych problemów jest bardzo blisko. Nie kosztuje to dużo i na pewno na tym zyskamy. Księgowi mają odpowiednie wykształcenie, co pozwala im na działanie bez względu na to czy to nasz piękny kraj czy jak w tym przypadku UK.

Księgowy w Londynie

Jeśli założyliśmy firmę w Londynie to mamy ułatwione zadanie, ponieważ działa tam polska firma, która pomaga wszystkim, którzy prowadzą własne firmy. To łatwe żeby się z nimi skontaktować, bo mają swoją stronę internetową. Wystarczy wkleić adres https://cblfinance.co.uk, a przekonamy się, jaką mają dla nas ofertę. To firma, która ma duże doświadczenie, dlatego nie boi się żadnych zadań. Sami się o tym przekonamy, jeśli się do nich zgłosimy. Dostosowują się do naszych wymagań i spełniają wszystkie oczekiwania. My właśnie tego potrzebujemy, czyli zaufanej księgowości na bardzo wysokim poziomie.